Zakupy

Jak paczka do mnie dotrze ?

Styropianowe piękności wysyłamy kurierem DPD lub Pocztex24 w zalezności od wielkości. 97% paczek dociera na drugi dzień. Niestety nie ma opcji wysyłki do paczkomatu, nasze małe kartony ledwo mieszczą sie do najmniejszych paczomatowych drzwi.

Wysyłka za zganicę ?

Oczywiście, myślę że się dogadamy, chyba że trzeba ogarniać jakieś cła, opłaty podatki pozaunijne – to niestety nie ma szans.

Jak szybko paczka będzie u mnie ?

Staramy się realizować zamówienia do 24h. Czasami, jak mamy przez kilkanaście godzin zajęte maszyny, to nie przyspieszymy produkcji. Ale zawsze dostaniesz informację na sms i maila, co i jak się dzieje z Twoim zamówieniem.

Kasa

Jakie są opcje zapłaty ?

Płacić można za zakupy szybkimi przelewami, kartami, blikami – PayU, można zapłacić pobraniowo gotówką kurierowi przy odbiorze paczki lub klasycznym przelewem na nasze konto bankowe (numer w regulaminie).

A można w kredo ?

Dużym odbiorcom, sklepom lub handlowcom po realizacji pierwszej transakcji, możemy po podpisaniu odpowiednich papierów załatwić jakiś termin płatności faktury, ale to sprawa do przegadania indywidualnie.

Zamówienia

Jak zamówić elementy styropianowe ?

Każde zamówienie przyjmujemy za pośrednictwem sklepu na którym właśnie jesteś, możesz złożyć zamówienie wysyłając maila (nie zapomnij o adresie, telefonie dla kuriera i konkretach). Przez telefon nie przyjmujemy zamówień – żeby, nie było nieporozumień.

A własny rozmiar ?

Mamy na stronie atrapę 20 cm / 15 cm i 25 cm / 15 cm a Ty na gwałt potrzebujesz 23 cm / 14 cm ? Dogadamy się, musisz tylko zamówić atrapę zaokrągloną w górę czyli 25 cm / 15 cm i w uwagach do zamówienia dopiać co trzeba zmienić.

Coś poza atrapami i podkładami ?

Ogranicza nas tylko wyobraźnia i czasami możliwości maszyny. Nie wytniemy kuli, ale sporo kształtów i elementów ogarniemy. Naqpisz do nas maila. Lubimy wyzwania !

Z jakiego styropianu wycinacie ?

Głównie z białego. Można też ciąć ze styroduru, ten jest akurat szary albo różowy. Przez ponad 13 lat obróbki styropianu – potrafimy zweryfikować najlepszy materiał i też staramy się tylko na  takim pracować.

Zwrot towaru ?

Każde zamówienie wycinamy na indywidualne zamówienie. Ale ze względu na prokonumeckie podejście do tematu, staramy się z bólem serca przyjmować zwroty. Zastanów się proszę przed złożeniem zamówienia czy i jakie potrzebujesz elementy.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.